Doskonała atrakcja weselna!

15 lipca 2010Ciekawostki Standard

Z biegiem lat zmienia się moda, a wraz z nią zmieniają się także i weselne trendy. Nowe elementy wypierają i zastępują stare tradycje. Stroje, jedzenie, a także alkohol – weselna impreza ewoluuje w szybkim tempie i nic nie jest jej w stanie zatrzymać.

Jaki alkohol wybrać?

Bar mobilny to świetna alternatywa na to w jaki sposób podać alkohol. Przyjęło się, że alkohol na weselu znajduje się tuż pod ręką gości, na stole, ewentualnie niedaleko w kącie, na kameralnie ustawionym i odpowiednio przystrojonym stoliku. Samoobsługowy bar może stanowić przyjemną odmianę dla tej tradycji, tym samym dodając wystrojowi wnętrza dodatkowego uroku. Dobrze przygotowany i zaaranżowany bar wzbudzi zainteresowanie i podziw gości, pozwoli na urozmaicenie przyjęcie weselnego i zapewni dobrą zabawę. Pośród wielu możliwości możemy zdecydować się między innymi na :

– Bar z piwem – będzie to doskonała opcja dla tych, którzy nie chcą spożywać mocniejszego alkoholu. Dodatkowym atutem naszego baru może być także wzbogacenie go o różnego rodzaju lokalne piwa rzemieślnicze.

– Bar mobilny z prosecco – ten doskonały w smaku, musujący trunek można wypić bez dodatków lub wykorzystać jak podstawę do przygotowania drinków. Prosecco sprawdzi się szczególnie podczas letnich uroczystości, gasząc pragnienie nawet najbardziej wymagających gości.

– Bar z winem – bar mobilny na wesele z winem zadowoli wszystkich smakoszy tego napoju. Zapewnienie gościom różnorodnego wyboru gatunków wina sprawi, że nasze wesele zyska dodatkowego szyku i klasy. Wino to również doskonała alternatywa dla tradycyjnych trunków takich jak wódka.

Jaki rodzaj alkoholu podać?

Wybierając bar mobilny na wesele trzeba wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Po pierwsze, niezwykle ważnym jest zaspokojenie upodobań i potrzeb naszych gości – dobrym pomysłem może być wcześniejsze przeprowadzenie mini ankiety i wybór alkoholu w oparciu o jej wyniki. Dodatkowo, przy wyborze alkoholu warto kierować się także porą roku – zima to doskonały czas na podanie czerwonego, rozgrzewającego wina, latem zaś lepiej sprawdzi się orzeźwiające prosecco.