Najnowsza generacja pojazdów i silników firmy Iveco

16 lipca 2010Ciekawostki Standard

Każdy miłośnik motoryzacji doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak potężnym zasobem asortymentu dysponuje firma Iveco. Wśród pasjonatów transportu firma rozpoznawalna jest głównie dzięki swoim samochodom dostawczym, samochodom ciężarowym, a także pojazdom wojskowym. Dodatkowo, przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie silniki Iveco, które idealnie sprawdzają się w branży budowlanej, jako napęd w łodziach, czy nawet w generatorach elektrycznych. To dowodzi temu, jak istotną rolę odgrywa firma na rynku motoryzacyjnym.

Jak bogata jest oferta przedsiębiorstwa?

W wyżej opisanym akapicie zostały krótko zobrazowane obszary działania firmy Iveco, jednak warto wypunktować wszystkie propozycje usług jakie oferuje firma i rozwinąć je o opis.

1) Produkcja nowych aut – wśród nich znajdują się pojazdy z gamy lekkiej, takie jak Daily Furgon, który znajduje zastosowanie w branży kurierskiej, czy branży meblowej, oferującej dowóz produktów do klienta. Decydując się na zakup samochodu Daily Furgon można bez problemu dopasować odpowiedni silnik pod własne preferencje.
Z kolei model Eurocargo należący do gamy średniej wpasowuje się w potrzeby służb komunalnych i wszelkich branż powiązanych z miejskimi zadaniami.
Bogata oferta samochodów ciężarowych gamy ciężkiej spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dla przykładu -model Iveco S-Way, który zapewnia komfortowe warunki kierowcom wybierającym się w dłuższe trasy. Auto posiada obszerną kabinę i nowatorski system komunikacji.

2) Silniki Iveco – jak zostało wcześniej wspomniane, przedsiębiorstwo umożliwia zakup silników nawet do branż niezwiązanych z samochodami ciężarowymi tej firmy. Warto zwrócić uwagę na to, iż z uwagi na wysokiej klasy silniki Iveco Motors weszło w skład spółki Fiat Powertrain Technologies, co umożliwiło poszerzenie asortymentu i obszarów dystrybucji.

3) Firma Iveco oferuje także sprzedaż używanych aut. Wszystko odbywa się legalnie i z korzyścią dla klienta. Taki zabieg pozwala na kupno sprawnego auta po niższej cenie niż całkowicie nowa sztuka.

Czym jeszcze zaskakuje klientów Iveco?

Przede wszystkim – bieżącym kontaktem z klientami i poszerzaniem oferty pod ich wymogi. Wśród usług i serwisu jakie oferuje części Iveco znajdują się między innymi system monitorowania zużycia paliwa, dostępność usług naprawczo – serwisowych, które są indywidualnie dobierane pod potrzeby sprzętu. Klient ma także wgląd w profesjonalny raport bezpiecznej jazdy.