A może wakacje na Pomorzu?

12 listopada 2015Turystyka, Zwiedzanie Standard

Szukasz pomysłu na atrakcyjne spędzenie urlopu? Bez względu na to czy wybierasz się na północ Polski na długi majowy weekend czy wakacyjny urlop, możesz mieć pewność, że znajdziesz tam coś dla siebie i swojej rodziny.

Możesz zakotwiczyć się na plaży, wsłuchiwać w szum morza i obserwować mewy, ale warto choć trochę poznać atrakcje turystyczne Pomorza. A to dlatego, że nie ma miejsca na Pomorzu, które nie dawałoby możliwości na atrakcyjne spędzenie urlopu.

Możesz powłóczyć się ulicami Trójmiasta, pospacerować uliczkami Kołobrzegu lub poczuć się jak gwiazda na Alei Gwiazd w Międzyzdrojach. Jeśli jesteś miłośnikiem historii zapewne zaciekawi cię Muzeum Obrony Wybrzeża, Muzeum Zamkowe w Malborku czy Muzeum Marynistyczne w Sarbsku. Miłośnicy natury zaspokoją swoją ciekawość na Helu podglądając foki lub spacerując po gdańskim zoo.
Jeśli jednak wolisz leniwie spędzać popołudnia możesz skorzystać z oferty na rejs statkiem, lot balonem albo po prostu wypić kawę w klimatycznej kawiarni z widokiem na morze.
Możliwości jest bardzo wiele i zapewne jeden pobyt nie pozwoli Ci w pełni odkryć wszystkich uroków Pomorza. Dlatego odkrywaj Pomorze na nowo w każde wakacje i ciesz się atrakcjami jakie oferuje Ci polskie morze.